Nasze okna to najwyższa jakość i energooszczędność. Zaufaj najlepszym rozwiązaniom na rynku okien PVC i aluminium .

ENERGOOSZCZĘDNE I W NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Nasze okna w Twoim domu

Nasz firma oferuje szeroki wybór okien.

Proponowane okna łączą w sobie wysoką jakość wykonania, energooszczędność, odporność na uszkodzenia i warunki atmosferyczne oraz atrakcyjny wygląd.

Każdy model, znajdujący się w naszej ofercie dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych

Montowane przez nas okna to wizytówka Twojego domu. Szybka wycena i montaż na terenie calego kraju.

KIEDY CENA IDZIE W PARZE Z JAKOŚCIĄ

Wybieraj przemyślane okna

Usługę pomiaru i wyceny okien wykonamy gratis

Kömmerling 88

Okno nowej generacji, które wyprzedza standardy izolacyjności termicznej oraz wyznacza nowe trendy w designie. Ten siedmiokomorowy system o głębokości zabudowy 88 mm  z uszczelką środkową oraz  klinem docieplającym oferuje okna pasywne w standardzie. 

V82 Powertherm +

Okno PVC, które z wdziękiem spełnia wszystkie wymogi stawiane przed oknem pasywnym klasy A. Nasze najlepsze z najlepszych, stworzone z myślą o wymagającym, nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym. 

Veca Perfectline

Propozycja skierowana do klientów ceniących sobie jakość i funkcjonalność. Parametry izolacyjności cieplnej na poziomie Uf – 1,1 W m2/K przy doborze odpowiedniego pakietu szybowego pozwalają na tworzenie okien, które świetnie sprawdzą się zarówno w budownictwie wielorodzinnym jak i instytucjonalnym.

PK76 Innovo +

Okno PVC, które zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu specjalnych szyb i okuć. Do wyboru bogata paleta kolorów i dekorów, dzięki której bez trudu wypełnisz wnętrze światłem w najlepszym stylu. Gwarancja najwyższej jakości i pełen komfort użytkowania przez długie lata.

OKNA, KTÓRE DOPASUJESZ DO SWOICH POTRZEB

Okna VEKA

V82 Powertherm + oferuje wyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła jednocześnie nie zaburzając ładu przestrzennego pomieszczenia nadmiernym gabarytem. Zgrabny profil i cienki zgrzew, w połączeniu z designerskimi dodatkami, pracują jednocześnie na kondycję energetyczną i piękny, nowoczesny wygląd Twoich pomieszczeń. Okna Veka pozwalają wsłuchać się w ciszę i ograniczają straty ciepła nawet do 30 %.
okno grafika

Wyjątkowo pasywne okno

Wybierz V82 Powertherm +, okno pasywne 82 mm najlepszej klasy A, z bezpłatnym pakietem designerskich dodatków, jeśli szukasz okna minimalistycznego, odpowiedniego do energooszczędnego domu, apartamentu i chcesz zyskać spokój i oszczędności na lata. 

okno grafika

Skomponuj okno dla siebie

A może chciałbyś zmienić parametry wybranego okna bądź wykreować nieco inny design? Doskonale to rozumiemy! Już teraz sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy - mnóstwo kolorów, różne rodzaje klamek i to nie jest koniec niespodzianek!