Rolety i żaluzje to najszersza i najchętniej wybierana grupa produktów do zasłaniania i aranżacji okien.

DOSKONAŁA JAKOŚĆ W NAJLEPSZEJ CENIE

Rolety okienne i żaluzje

Każda roleta i żaluzja jest idealnie dopasowana do Twojego okna. Dostarczamy rolety i żaluzje okienne do obiektów przemysłowych, biurowców, obiektów użyteczności publicznej, jak i prywatnych domów i mieszkań.

Żaluzje i rolety produkowane są według indywidualnego wymiaru, co gwarantuje doskonałe dopasowanie do okna.

Ekonomiczne osłony w bardzo dobrej jakości. Do biura i do domu – sprawdzą się w każdym miejscu

rolety ikona

Wewnętrzne rolety DZIEŃ I NOC

Rolety dzień noc łączą w sobie właściwości rolet materiałowych oraz żaluzji poziomych. Tkanina zazwyczaj jest cieplej odbierana i tworzy bardziej przytulny klimat danego pomieszczenia czy okna niż dość surowe w odbiorze żaluzje poziome.

rolety ikona

Wewnętrzne rolety materiałowe

Kolorowe rolety materiałowe to doskonała ozdoba każdego wnętrza, która z powodzeniem zastępuje firany i zasłony, które zbierają duże ilości kurzu, a często również sprawiają, że wnętrze wydaje się znacznie mniejsze niż w rzeczywistości.

rolety ikona

Wewnętrzne rolety plisowane

Plisy dzień-noc pozwalają nam dostosować pomieszczenie do każdej pory dnia oraz warunków pogodowych za oknem. Jednocześnie umożliwiają unikalną możliwość dekoracji okien zgodnie z własnym gustem i indywidualnymi potrzebami. Dlatego na pewno sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

rolety ikona

Żaluzje wewnętrzne aluminiowe

Żaluzje aluminiowe to klasyka w dziedzinie osłon okiennych i jeden z pierwszych ich rodzajów na rynku. Żaluzje aluminiowe pełnią funkcje nie tylko użytkowe, ale i estetyczne.

Żaluzje aluminiowe skutecznie osłaniają wnętrza przed nadmiernym oświetleniem oraz stanowią estetyczne uzupełnienie wystroju pomieszczenia.

rolety ikona

Żaluzje wewnętrzne drewniane

Żaluzje drewniane doskonale sprawdzają się każdej sytuacji, ponieważ są niezwykle uniwersalne.

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb to niepowtarzalna zaleta tej konstrukcji, ponieważ żaluzja i roleta drewniana jest w stanie odnaleźć się w każdym wnętrzu i spełnia swoje funkcje.

rolety ikona

Rolety zewnętrzne

Rolety stanowią dodatkową izolację termiczną. Dzięki nim możesz efektywniej ogrzewać swój dom, co znacząco wpłynie na rachunki.

Latem ograniczają dopływ promieni słonecznych, dzięki czemu łatwiej będzie Ci utrzymać komfortową temperaturę w domu, mieszkaniu czy biurze nawet przy największych upałach.

W naszej ofercie znajdziesz również szeroką ofertę rolet zewnętrznych antywłamaniowych.

rolety ikona

Żaluzje fasadowe

Są energooszczędne i spełniają wszelkie normy i wysokie wymagania współczesnego budownictwa. Zapewniają komfort termiczny, akustyczny i cieszą oko przez cały rok, chroniąc nie tylko przed uciążliwymi promieniami świetlnymi, ale także przed porywistym wiatrem i zewnętrznym hałasem.

Żaluzje fasadowe dostępne są w naszej ofercie w najróżniejszych kolorach i kształtach. Montujemy sterowanie elektryczne i manualne za pomocą korbki.

STEROWANE RĘCZNIE LUB ELEKTRYCZNIE

Nowoczesny system żaluzji i rolet okiennych,

Dobierzemy najlepsze rozwiązania dla Twojego domu. Wykonamy pomiar i wycenimy bezpłatnie
TYLKO NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA OD RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

Żaluzje i rolety w każdej postaci

Jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązania do Twoich pomieszczeń i elewacji. Nasza wieloletnia praktyka pozwala na sprostanie każdemu zadaniu.
rolety ikona

Nieograniczone możliwości

Ilość kolorów i kształtów zadowoli najbardziej wymagających

rolety ikona

Wygoda i bezpieczeństwo

Wygodne sterowanie elektryczne lub ręczne i bezpieczeństwo użytkowania